Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap elott reggel volt...

Tegnap elott reggel volt körüetélésem. Normalis ez a vérzés?

Figyelt kérdés

Ma visszamentem az ambulanciara mert eléggé vérzett a seb az egyik helyen és azt hittem szétnyilt vagy a varrat kiszakadt, de az orvos azt mondta h nem szakadt ki és erősen bekötözte a péniszt.

Most ertem haza es latom h megint eléggé véres a kötés ugyanott.

Ez elfogadható?

Koszi



2016. júl. 8. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Még a volt barátomnak csináltak ilyet neki azt ajánlották , ha elkezs vérezni,hogy kézzel szorítsa el a tövét és akkor elv az jó lesz. Szerintem egy próbát megér ,de ha nagyon vérzik keresd fel ujrar a dokit
2016. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Szeritem keres masik dokit lehet verzekeny vagy.
2016. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell kétségbe esni ha vérzik kicsit .A seb tisztitja önmagát.Belső műtététeknél ezért tesznek be még csövet is .

Jól csinálta a doki .Csak a lézerrel végzett műtét nem vérzik,mert ott beégetik az ereket .Persze ezt jó pénzért teszik meg .Nyugodtan lehet zuhanyozni is .Gondolom mindent részletesen elmondott a doki,persze ha megtudtad jegyezni .

Mert a műtét után mindenki ígyekszik pánik szerűen távozni .

2016. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

2 es,legyen az bármilyen műtét,mindig ahhoz kell visszamenni aki végezte.Egyébként a másik doki nem is foglalkozna vele,küld a műtétet végzőhöz .

Örülj ,hogy te ebben nem vagy jártas .

2016. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Azon a tájon nagyon tágult erek vannak, az ott végzett beavatkozások erősen véreznek. Ne szedj acetilszalicilsav tartamú gyógyszert, ne igyál citromos vagy citromsavas italt. Viszont helyileg kipróbálhatod az egyébként borotválkozásnál használt timsót (ha kibírod a fájdalmat).
2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!