Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, hogy egy szakorvos...

Mit tegyek, hogy egy szakorvos végre komolyan vegyen?

Figyelt kérdés

Van egy urológiai problémám, ami már régóta fennáll. Arról van szó, hogy minden egyes önkielégítés után (partnerem nincs) erős, sajgó érzést érzek az ágyékomban, ezenkívül a húgycsövem érintésre fáj, csíp, mintha belülről viszketne. A gáttáji fájdalom néha (napi többszöri maszti után) olyan erős, hogy ha éjjel felkelek, alig bírok visszaaludni tőle.



Nem egy urológusnál jártam már ezekkel a problémákkal. Teszteket is csináltunk. Hol volt eredmény, hol nem. Csináltam pár egyhetes antibiotikum-kúrát, de semmi. Évek óta tart, egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Most pl. maszti után olyan érzés, mintha tökönrúgtak volna.


Elhiszem, hogy szar, hogy nincs kézzelfogható bizonyíték, de mit csináljak, ha egyszer rohadtul fáj?100%, hogy valami nincs ott rendben. Szerintem a prosztatám van begyulladva és onnan sugárzik ki, de persze nem tudhatom biztosra. Azt se értem, miért mindig ilyen egyhetes kúrákat írnak fel. Mit tegyek?


2016. júl. 18. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez fennáll, egyszerűen nem fogok tudni normálisan szexelni, hiszen minden egyes élvezés után baromi erős fájdalmat érzek. Egyszerűen úgy akarom érezni magam, mint egy egészséges ember. Miért nem tudnak ebben segíteni az orvosok?
2016. júl. 18. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magán dokinál voltál már?

Esetleg fogászaton? Tudom ez most meglep, de a bátyám is sokáig kínlódott, azt hitte ő is, hogy húgyúti fertőzése, vagy a prosztatájával van a gond. De semmit nem találtak, végül egy magándokihoz ment aki rögtön azzal kezdte, hogy ha egészségesek a fogai ha nem akkor is első körben irány a fogászat. Ott derült ki, hogy az egyik egészségesnek látszó fog alatt gennyes tályog volt ami nem fájt neki, így nem is tudott róla. Amióta ez helyre jött, nincs lent sem problémája.

2016. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy a fogaimmal bármi gond lenne. Magándokinál már voltam, méghozzá az egyik legjobbnál, ha igaz. Ő is csak a vállát vonogatta.
2016. júl. 18. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet gerinc eredetű is.

Első lépésben válts urológus orvost. Én inkább magánrendelésre mennék. Kérj szakszerű, mindenre kiterjedő vizsgálatokat. Ezt amúgy az állami urológustól is kérhetsz. Ha olyat fogsz ki, aki lusta, nem annyira segítőkész, akkor újra keress másikat.

Ha fáj, addig kell mennie az orvosnak a kivizsgálásokkal, amíg meg nem találják az okát, akár szervi eredetű, akár pszichés eredetű. Ha nem lelkiismeretes a doki, bizony a betegnek kell másikat keresnie.

Én fiatalabb dokit szoktam keresni, ha olyan a helyzet, mert a fiatalabbak sokszor még türelmesebbek, lelkiismeretesek és jóval tovább keresik az okokat, mint az idősebbek. Ez a tapasztalatom.

Ne hagyd magad a fájdalmak között, hanem keress más szakorvost.

Gyógyulást kívánok.

2016. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig szinte csak magánrendelésen voltam.


Egyébként találtam egy megoldást: ha masszírozom a prosztatámat önkielégítés közben, akkor minden fájdalom megszűnik.

2016. júl. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!