Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma problémák?

Fityma problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy teljesen "minden korban" előforduló gondom támadt,sajnos 1 éve szenvedek ezzel a szinte minden napi dologgal,most végre össze szedtem a bátorságomat és készülök elmondani a a szüleimnek akik persze minden eddigi gondom ellenére mellettem álltak.


GONDOM:

-Fityma hátra húzásakor lankadt állapotban majdnem félig hátra tudom húzni az úgynevezett fitymát,de miközben húzom háttra alul az úgynevezett "Kantár" nem engedi ès egy gyűrű alakot vesz fel a figymám vége ez állva is így van.

De nekem gyerek koromban is volt ilyesmi gondom ami persze meg is oldódott (8 éves koromban) az irvos olyankor szappanos meleg vizet javasolt be is vállt,de a mostani helyzetemnèl használna csak a fékem valszeg rövid és nem engednè mèg akkor sem ha nem lenne "Fityma szűkületem" ugye eddig azért nem szóltam a szüleimnem mert szégyeltem és rossz gyerek kori élményem fűződik az orvosokhoz,de mostanra össze szedtem az erőmet ès igen is oda állok a szüleim elè és elmondom a gondomat,viszont most a ti segítségeteket szeretném kérni hogy mire is figyeljek és mit nevállaljak

Hallottam én hogy álltalában a TKM-et nagyon elöletik,de én ezt csak akkor vállasztanám ha nagyon muszáj lenne

Az RKM-ez vagy a Plasztikát választanám,de előtte valaki írja már le hogy mire számítsak és mire vigyázzak stb..

A válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv: 17/F



2016. júl. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a féked rövid, akkor azt fogják kezelni. Senki nem fog mást rád kényszeríteni, ettől ne félj! Ha bizonytalan vagy, inkább kérd ki több szakember véleményét is! Bármi kérdésed van, azt ne félj feltenni az orvosnak! Beszéld meg ezt otthon és kérd meg valamelyik szülődet, hogy kísérjen el!
2016. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de attól félek hogy ebből 100% hogy műtét lesz,ami persze nem baj mert túl kell esni rajta,valamint a műtétet altatás alatt végzik vagy csak helyi èrzèstelenítéssel,mert nekem tű iszonyom van ami a derekam alá megy ugyan is féltem a műszert ès èn meg nem bírok 5 percnél többet egyhelyben maradva eltölteni hisz szeretem mozogni, és a műtét az fizetős a korházakban,klinikákban vagy ingyenes?
2016. júl. 28. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogyan leírtad az alapján szerintem csak a féked rövid tehát azt fogják megműteni,általában helyi érzéstelenítés nem végzik.Érdemes otthonra gézhengert,gézlapot venni seb kötözésre,mert nedvezhet a seb.Betadin oldat is jó,seb fertőtlenítésre,seb gyógyulás elősegítésére,kamilla meg mivel műtét után beköltözik a sebet,ha a seb gézbe ragadna kamilába áztatva tudod a nemiszerved a cégről leáztatni.



Első lépésben az orvos megvizsgál,megegyeztek,megbeszélitek milyen műtét legyen és mikor.Ha meggondolod magad bármikor visszaléphetsz a műtéttől is.



14 éves kortól egyedül mehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit,lakcím kártyát vigyél

2016. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!