Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! A hereráknál feltétlen...

FONTOS! A hereráknál feltétlenül "borsónyi" nagyságú, kemény dudor, göb, csomó jelentkezik tünetként?

Figyelt kérdés

A bal herémen észrevettem valamit, ami tapintásra olyan, mintha egy ér, vagy mirigy lenne. Tudtommal a here felülete nem egyenletes, lehetnek rajtuk kisebb recék. Ez pedig max 1-2 mm-es, nem dudor vagy göb. Más tünet nincs.


Ez lehet hererák? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. aug. 3. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
herén vagy a zacsin vetted észre?
2016. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A here közepén kb., de csak alapos tapintással érezhető.
2016. aug. 3. 17:11
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A biztosat a vizsgálat mondja ki.Nem éppen minden h.rák ami ilyen.
2016. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fogok menni mindenképp urulógushoz. Addig is remélem, hogy nem az.
2016. aug. 3. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a here elején érzed és keményebb akkor nagy valószínűséggel az. Igen egyenletlen lehet a here, de te ezt kézzel nem fogod kitapogatni sohase!!!!

Ha a here hátuljánál érzed akkor az más. :) Mindenképpen nem feltétlen borsoníi nagysággal kezdődik, hanem sokkal kisebbel és ez növekedhet. Hiszen a rák a sejtek eltávozása ezért alakul ki ez.

2016. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
De ha még az is akkor se kell parázni. Hererákba senki se halt még bele. Szóval nyugi.
2016. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Béla211 ***** válasza:
Ez lehet echodens képlet ami kis meszesedés herében.Ezek kisebb fertőzések miatt szoktak megjelenni. Az orvos szerintem észre se fogja venni tapintás alapján.De ezzel amúgy sem szoktak semmit csinálni.És szerintem ultra hangot sem fog kérni a doki ha te megnem kéred.De amúgy szerintem sem hererák...A hereráknál az egyik tünet lehet a kemény csomó ami általában a heréből indul ki.Olyan tapintani mintha egy kis kavics lenne.A másik tünet elnehezült here tompa fájdalom, esetleg a here utána porc kemény lesz.A harmadik lehet ha bedagad a here de akkor már általában komolyabb baj van. Meg még a nőiesen növő mell lehet még egy tünet.Amúgy a hererákba is belelehet halni. Az más kérdés ha időben észre veszik szinte 100%-ban gyógyítható.És ha még át tétek is vannak akkor is az egyik legjobban kezelhető rák típus.
2016. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát bele lehet halni, de nem a hererákba halsz bele, hanem az áttétbe, de az már nagyon súlyos kategória. Addig észrevehető saját magadon is, hogy gond van és egyszerűen kezelhető.
2016. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ha meszesedés lenne mire számítsak? Olvastam, hogy ritkább esetben hererák lehet belőle. Elvileg ez a here funkciózavarát, a herecsatornácskák hegesedését jelzi. Eléggé ráparázok erre a dologra. :/
2016. aug. 4. 13:24
 10/12 Béla211 ***** válasza:
A meszesedéssel nem igen szoktak foglalkozni ha nem találnak más gondot is. De szerintem fölöslegesen aggódsz. De ha ennyire ráparáztál tényleg kérj ultrahangod az orvostól és majd akkor megnyugszol.
2016. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!