Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Férfi mellmegnagyobbodás...

A Férfi mellmegnagyobbodás eltüntetése, hogyan?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja elég intenzíven edzek. A karomon már látszik is, a has izmom (még van rajta egy kis felesleg) is már fejlődött. A mell izmom is érezhetően kemény, de egyszerűen, nem látom hogy lejjebb menne.

Engem jó 10 éves korom óta csúfolnak a mellem miatt, tavaly elhatároztam hogy na most akkor! Rengeteget futottam, fociztam. Ment is le kiló nem is kevés másfél hónap alatt 10 kiló, de egyszerűen a mellem nem akart lejjebb apadni. Talán egy pár mm-el. Végigjártam az évet. Már nem kaptam sok "Beszólást" szerencsére! Eljött ez a nyár. Megtetszett egy lány, sokat chatelünk stb. Úgy gondoltam hogy oké, eljött az idő megváltoztatni a melleimet mert ez így nem mehet tovább, (a hasamra már azt mondom oké) el is kezdtem ugye edzeni. Minden jó, de a fránya mellem még mindig nem akar visszahúzódni. Nem tudom hogy milyen gyakorlat lenne jó ami a mellről esetleg a zsírt égeti le, mert érzem hogy izmosodik a mellem de nem éppen látszódik. 14/F



2016. aug. 8. 22:56
 1/4 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, én nyár elején kezdtem napi 15-20km-t gyalogolni, plusz elhagytam a cukrot. Mindenhonnan fogytam, csak onnan nem, szóval már még rosszabbul nézek ki. :S
2016. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*

Hozzászólások: 283



A férfi emlők különböző mértékű megnagyobbodását nevezzük gynecomastia-nak. Kiváltó oka vagy hormonzavar, vagy alkati adottság, amely leggyakrabban már a pubertáskorban jelentkezik. Ez az elváltozás semmilyen egészségügyi problémát nem jelent, csupán esztétikailag zavarja viselőjét, ami lelki, önértékelési problémákhoz, gátlásokhoz vezethetnek. Megoldásként egyes esetekben, elsősorban fiatalkorban belgyógyászati, hormonális kezeléssel is lehet eredményt elérni, míg másokon csak sebészi úton lehet segíteni. Sebészeti szempontból mirigyes, zsírszövetes illetve kevert jellegű elváltozásokat ismerünk. Ennek megállapítása után történhet a férfi mellkisebbítés műtéti technikájának meghatározása.

2016. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogyha lejjebb fogyok a hasamról akkor, ultra gázul néznék ki, ilyen B-s mellekkel, és lapos hassal. De belehúzok, és mostantól csak, kar mell edzések!

Azt hiszem megválaszoltam a saját kérdésem! :D

2016. aug. 8. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez gyno. Menj endokrinológushoz,megmondja,hogy gyógyszer,vagy műtét.
2016. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!