Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lesz most? Kicsit hosszú,...

Mi lesz most? Kicsit hosszú, de fontos (? )

Figyelt kérdés

A nagypapam kòrházban van egy hete. Hasmenessel került be, meg vesefájdalommal. Kemo okozta károk...

Szombaton sètált, beszélt, nagyjábòl èrtett Bennünket.

Tegnap mire mentunk infuzion volt, oxigènt kap. Nem nyitja ki a szemet. Bedagadt a lába (4szeresère) az amelyikben csontrák van.

Ma èdesanyám lebeszélt, hogy menjunk, nem birja igy látni (en sem de mellette szeretnek lenni, es a mama mellett)

Ma delutan hivott nenám, hogy visszajott a rák. Áttètes lett. Leâllt a vesèje.

Kèrdeztem van-e visszaùt. Megèri e a penteket, h batyam bemenjen hozzá, nem kaptam választ.

Szerintetek már hiába minden ima? Minden remèny? Nem bìrom. ..

23N



2016. aug. 8. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Egy ima sincs hiába. Sajnálom, hogy ez történt a nagyapáddal. Vagy az lesz, hogy eltávolítják azt a testrészt, ahol a daganat van és fel tud épülni, de lehet, hogy nincs rá sok esély, de remény az mindig van. Imádkozz érte, amíg csak tudsz! Ez a legtöbb, amit tehetsz. Majd a "fentiek" vigyáznak rá, ha mégse úgy alakulnának a dolgok. Próbálj hinni benne! 19/F
2016. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A remény még a legsötétebb pillanatokban is jelen van. :) Részvétem és tarts ki.
2016. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos âttétes ( a vèr szèthordja a rákot az egèsz testben )

Nagyon szeretnek mellette lenni, de nemtudom tudja-e vagy mi lenne jobb... mit tennètek? Bemennètek?

Koszonom. Termeszetesen egesz nap remenykedem. :( kisgyereknek erzem magam..utalom azt, h elfog menni, hogy mennie kell. Nemtudok tenni èrte :(

2016. aug. 8. 23:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Valamennyi időre biztosan, mert szeretnék beszélni hozzá, és nem szégyellnék ott imádkozni érte így személy szerint.Tudom hogy nehéz, amin keresztül mész, nem is.kicsit.De próbálj meg rá úgy gondolni, hogy hálás vagy amiért ő volt a papád, nehéz de talán ez a kis pozitivitás jót tesz.
2016. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen bemennék. Ott ülnék az ágya mellett és mindenféle pozitív dolgot mondanék neki, időnként csendben maradnék, közben simogatnám a kezét.

Akármennyire is nem jó a hozzátartozóknak, de magának a betegnek sokkal megnyugtatóbb a hozzátartozó jelenléte egy ilyen nehéz helyzetben. Szóval ilyenkor nem a saját érdekünk a legfontosabb, mi jobb egy hozzátartozónak, hanem az, mi jobb a betegnek. Ha azt mondaná, menjetek haza, akkor sem mennék haza, mert sok ennyire beteg ember csak kímélni szeretné a környezetét, de belül sokan arra vágynak, valamely hozzátartozó maradjon mellettük a nehéz időszakban. Beszélj hozzá jó dolgokat akkor is, ha úgy tűnik, alszik.

Az ima mindenképpen jó és minden helyzetben.

Kitartást neked is és nyugodt időszakot, mert ezzel segítesz mindenkinek, nem pedig a szomorúsággal, feladással.

2016. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az is a problema hogy hirtelen jott. Volt tobb orvosnal egyiksem szolt neki h áttètes a rák es azert nem kap mar kemot. A nenam deritette ki, elvitte a papa papirjait a haziorvosukhoz! Ő mondta meg h mi a gond.

Vegul bemegyek ma delutan. Anyukam nem jon. Nem birja a latvanyt. En miatta akarok ott lenni nem csak magam miatt! Morfiumot kap de talan erzi h ott vagyok.. az a helyzet h az orvosok nem torodnek vele merthogy öreg.:/

2016. aug. 9. 09:45
 7/15 anonim ***** válasza:

A csontrákba belehalnak az emberek. És nagyon fájdalmas. Ezért nem is fogom kivárni a végét, ha netan ilyen helyzetbe kerülnék.

Részvétem a nagypapád miatt :(

2016. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Visszahuzodott Neki,6evig nyoma sem volt, most elkapott rgy hasmenèses jarvanyt. Szoltak neki, h rgy kis megfazas is legyengitheti es visszaeshet csúnyán. Igyis lett áttètes lett, vese leallas kiszaradas stb.

Koszonom.:((( nem tudtam bemenni. Munka...

2016. aug. 9. 22:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyi! Egyszer nekem is túlóráznom kellett, miközben a szerettem a kórházban volt. Aznap este meghalt. Azóta van lelkifurdalásom, hogy nem a látogatást választottam inkább. A sarkamra kellett volna állnom és valaki mást megkérni, dolgozzon helyettem. Azóta engem nem a munka foglalkoztat ilyenkor, hanem a szerettem. Amikor ismét túlóráznom kellett és valakim kórházban volt éppen, 19:45-re értem be a kórházba látogatni, de bementem. Ráadásul ő nem is volt annyira súlyos állapotban.

Most legyél vele minél többet, mert neki is jó és neked sem lesz lelkifurdalásod sem aznap, sem másnap, sem semmikor és jó érzés, hogy a látogatásoddal támogatod őt.

2016. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mèg nem volt bent. Jol volt
2016. aug. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!