Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A maszturbálástól Lesz valami...

A maszturbálástól Lesz valami komoly gondom? Olvassátok el Pls!

Figyelt kérdés

Csak mert az előbb egy angol cikkben azt olvastam hogy ha sokat maszturbálsz Napi 1x akkor nem fog nőni a pé iszed és kicismarad

Ez mennyire igaz

És nektek hanyas méretetek van/életkor !!!

Előre is Köszke



2016. aug. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gondod nem lesz tőle, ameddig magadban csinálod. Mondjuk köztéren, orvosi rendelőben, könyvtárban megruházhatnak...
2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, akkor lesz gondod, ha lelkiismeret furdalást érzel miatta.
2016. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbáció semmilyen hatással nincs a méretedre, ettől nem kell félned!
2016. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3 éves korom óta maszturbálok,14 évesen csak 8cm volt a péniszem,de tovább folytattam.16 évesen pedig már 16 cm volt.A maszturbálásnak a mérethez csak annyi köze van,hogy ha 8 napon belül nem maszturbálsz,akkor lecsökken egy kicsit a lutenizáló hormon szinted.

A lutenizáló hormon(LH) aktiválja a tesztoszteront is,ami felelős az izmokért,a csontozatért de még a pénisz fejlődéséért is.

Én úgy csinálom,hogy egy héten kb 5x,különböző napokon.De megesik,hogy egy nap többször,vagy van több nap szünet,stb.

De a tesztoszteron szintedet szerintem tartsd magason.

2016. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Jaj, mekkora marhaság megint! Kérdező, semmi bajod nem lesz a maszturbálástól. És a péniszed sem marad kicsi! Valami hülyének már megint elsült az agya. És akkor tejed ez a hülyeség, a tini fiúk pedig félholtra idegelik magukat. És úgysem tudnak lemondani a maszturbálástól.
2016. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 mekkora egy kamu vagy 😂 amúgy nemlesz semmi bajod tőle,szerintem xd
2016. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Melyik része kamu pontosan ?Azt amit a végén írtam azt én is csak olvastam,de elég megbízható forrásból,azt írták,hogy egy sportoló úgy tudja elérni,hogy a legmagasabb legyen a tesztoszteron szintje,hogy 7 napig nem maszturbál,és a verseny a hetedik napra kell essen.Azután a versenyt követően nem árt,mivel a nyolcadik napon már leesik az LH hormon emiatt.

Nem tudom azt állítani,hogy ez biztos,hogy így van,de a többi részéről elmondhatom,hogy az úgy van ahogy leírtam.

2016. aug. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!