Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkezdtem tornáztatni a...

Deathmetal33 kérdése:

Elkezdtem tornáztatni a fitymámat de egy ponton a húgycsövemnél mintha lefelé görbülne, ez miért van? Jól gondolom hogy ez rövid fitymafék?

Figyelt kérdés
Az orvos ajánlotta hogy tornáztassam a fitymámat mivel nem akartam körülmetélést.Elkezdtem tornáztatni.Kezdetben mikor még nem tornáztattam a fitymámat a makkom mögé le tudtam húzni de tovább már nem.Eltelt 2-3 hét javult az állapot már kb a péniszem negyedéig le tudom húzni a bőrt de egy ponton a húgycsövem el kezd görbülni lefele,én szerintem ez rövid fitymafék,igazam van? a fitymaszükület és a fitymafék egyszerre elő tud fordulni? Ha tovább tornáztatom a fitymám akkor elmúlhat a rövid fitymafék?
2016. aug. 12. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A kettő egyszerre is előfordulhat.

Ettől a rövid fék nem múlik el és ha erőlteted, el is szakadhat. Nézesd meg inkább urológussal!

2016. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!