Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálhatok, ha lázas vagyok?

Maszturbálhatok, ha lázas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért van, de mindég volt bennem egy érzés, hogyha hőemelkedésem vagy lázam van, nem kéne csinálnom, mert árt. Van erre valamilyen orvosi bizonyíték ?
2008. szept. 30. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
ha van energiád hozzá lázasan,hát nyugodtan.
2008. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha jól esik, miért ne?:D
2008. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálásnak csak jótékony hatásai ismertek. Még nem hallottam sehol, hogy lennének-e kizáró okai a maszturbálásnak (betegség, terhesség, csak nappal...stb.). Ha beteg is vagy, de úgy érzed, hogy maszturbálnod kell, akkor nyugodtan, nincsenek káros hatásai. :)
2008. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a maszti lázas kárt okozna, a világ jó nagy bajban lenne:). Szerintem még jót is tesz.
2008. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont, hogy segít :) A nemi örömök jótákony hatással vannak a lázra és a fájdalomra!!
2008. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elélvezésnél a légcső és az orrüreg is jobban tisztul, nyugodtan. Max mégtöbbet alszol mert fáradtan elég cinkes :D
2008. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!