Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátra szabad húznom a fitymáma...

Hátra szabad húznom a fitymámat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon keveset volt hátra húzva,és az is nagyon gyengén csak. 1-2 hónappal ezelőtt minden vécézés előtt kétszer megpróbáltam hátrahúzni. Már olyan a helyzet,hogy ott vagyok nagyon a határon(erekció nélkül persze),de nem merem hátrahúzni. Nem fáj egyátalán,de érzem hogy kicsit feszül,látom is,és félek,hogy nem tudnám visszahúzni,és oda beszorulna. Mondom,teljesen a legkisebb fájdalom nélkül hátra tudnám húzni.Teljesen a határon van,ott ahol a legvastagabb a makkom,de nem merem annál tovább húzni. Ilyenkor mi a teendő ? Próbáljam meg ? Ha hátraszorulna a makkom mögé,akkor mit tegyek ? Köszönöm!

2016. aug. 23. 11:46
 1/5 érdeklődőolvasó válasza:
Szerintem enyhe fitymaszűkületed lehet. Ha nem fáj csak feszül akkor melegvízbe pl. fürdésnél kell tornáztatni. Javulni fog mögészorulni meg nehinném hogy mögétud.
2016. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan,nem fáj csak feszül ! És ez az oka amiért nem merem hátrahúzni,mivel elég nagy a makkom és vastag a pénisz többi részéhez képest. 100 % hogy nem tud a péniszem mögé szorulni ? Vissza fogom tudni húzni a fitymára miútán lehúztam ?
2016. aug. 23. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Vissza tudod húzni, ha nem lesz közbe merevedésed. Ha viszont felállna közben nem biztos hogy vissza tudod húzni. Ez pedig veszélyes, mert elszoríthatja a makkot, és megszűnhet a makk vérellátása. Ha véletlenül így járnál, azonnal orvoshoz kell menni.
2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Nem is ettől félek a legjobban,hanem attól hogy lankadtan nem fogom tudni visszahúzni !

2016. aug. 23. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaolaj megoldja.
2016. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!