Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátomat el kéne küldenem...

Barátomat el kéne küldenem urológiára, mert nekem folyton visszatérő fertőzésem van, de neki nincsenek tünetei. Akkor mégis mit fog vele kezdeni az orvos, hogy vizsgálja meg? 17/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Hali!


Megkérdez7em...?

_ Milyen fertőzésről beszélünk?

_ Konkrétan hol?

_ Mióta?

_ Pasid tudja-e, hogy miben szenvedsz? Elmondtad neki

_ Szexuálisan védekeztek?


Üdv: EE

2010. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valamiféle gyulladásom van kb 3-4 hónapja, természetesen tud róla. eddig sikerültis kikezelni, de most talán jobb lenne, ha ő is elmenne orvoshoz. fogamzásgátlóval védekezünk.
2010. ápr. 20. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi itt a gond?

_ Nem akar, esetleg nem mer elmenni, vagy nem tudja hová?

_ Hány éves srácról beszélünk?

_ A gyulladás az konkrétan hol és miben nyilvánul meg?

_ Te kikérted már a témában a nőgyógyászod szaktanácsát? (Feltételezem ebben a korban már sokaknak van, köztük neked is, akihez bizalommal fordul6sz...)


Üdv: EE

2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a kérdés csak annyi, h hogy zajlik egy ilyen vizsgálat, mit fog vele csinálni, hogyan vesz tőle mintát, stb...

a nőgyógyászom mondta h urológushoz menjen. nem tudom milyen gyulladásról van szó, neki semmilyen tünete nincsen, csak nekem, de olvastam vhol h férfiaknak nem feltétlenül vannak tüneteik, miközben a nőnek meg vannak.

2010. ápr. 20. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... azok az alattomos nemi betegségek... (ő.Ő)

Bizonyos típusok bennetek nőkben, bizonyos típusok pedig bennünk férfiakban lappanghatnak akár évekig, anélkül, hogy tudnánk is róla.


Utánakérdezek, mert hülyeséget nem akarok leírni ide neked, a párodat (hány éves?) meg nem kívánom ijesztegetni.

Rutinvizsgálatot (vérkép, vizelet, torokváladék) labor céljából nagyon vsznek tartok, ez az az egy dolog, amit teljesen biztosnak tartok.


Az előbbi hszsom első 3 kérdésére légyszi válaszolj, együttműködni én is csak akkor fogok tudni veled. Ha a srácnak félelmei vagy dilemmái vannak, azt tisztázzuk mielőbb, minthogy emiatt ne menjen el, vagy lelki problémái legyenek! A kommentedből arra következtetek, hogy a barátod tart a vizsgálattól, márpedig pont róla nem beszélsz, arról a személyről, akiről ebben a kérdésben a szó van.



Még jelentkezem! Addig is védekezésképpen (ha tablettát szedsz) a kettős holland módszert javasolnám, ami annyit takar, hogy gumi+tabletta együtt. Ezzel egymást is megvédhetitek akár az újra- ill. visszafertőzéstől, plusz még a nemkívánt terhességet is megelőzhetitek.


Üdv: EE

2010. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!