Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi miatt lehet az hogy keveseb...

Mi miatt lehet az hogy kevesebb spermám van mint eddig?

Figyelt kérdés

Egy ideje sokkal kevesebb sperma jön mikor elélvezek.Rákerestem neten és ott íták hogy lehetséges hogy száraz orgazmus de szerintem nem ez a problémám mert annak a jele az hogy a vizelettel jön ki a sperma és nálam ez nem így van.Lehet hogy valami hormonális oka van?Az értelmes segítő válaszokat előre is köszönöm.

15/f



2016. aug. 28. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A sperma összegségét legalább 5 féle nemi szerv termeli .

Ebből "készleten" csak a herék által termelt spermiumok vannak .Ezek a mellékherékben tárolódnak,itt érnek ,és várják a külvilágra juttatást. A többi az mondjuk nálad,maszti ideje közt termelődik,nemi izgalom hatására .Ebből a legtöbbet a prosztatád termel .Mennél hosszabban izgatod a magad,annál több termelődik .Elélvezéskor viszont a spermiumok (ivarsejtek) mint egy 40-50 % jön csak.Ez is függ a felizgultsági foktól nagyon .3-5 mml a normálismennyiség .

2016. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a problémám hogy az eddigi megszokott mennyiség negyede jön csak.2-3 napja van így.Ugyan úgy élvezem és uhyan olyan mint eddig csak a mennyiség csökkent és nem értem mi miatt lett ez gyakorlatilag egyik napról a másikra.Vagyis egy nap kivertem akkor minden rendben volt de már estére semmi nem jött másnap meg csk egy kicsi.Tartottam egy napos szünetet de semmi változás.
2016. aug. 28. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el urológiára, ultrahangon látszik ha valahol picit gyulladt vagy beszűkült valami!
2016. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gerappa
2016. szept. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!