Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lézeres körülmetélés hol...

Lézeres körülmetélés hol lehetséges Magyarországon? Fontos!

Figyelt kérdés

Szeretném körülmetéltetni magamat nem esztétikai okokból, hanem egészségügyi szempontból, de lézeresen, mert úgy hallottam, hogy úgy nem marad hátra annyi nyoma, kevésbé vérzik, mert egyből összeég a seb is (ami esetemben különösen kedvező) és kevésbé fáj. A pénz nem akadály, a kérdés csupán a "HOL?" És persze tapasztalatok is érdekelnek ezzel kapcsolatban.

Köszönöm előre a válaszokat!

26/F



2016. szept. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

google 3. találata

2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már két éve is megtaláltam, és azért valami mást is szerettem volna, mert azért majdnem 300K-t otthagyni egy 10 perces műtétért... Reméltem, hogy valaki tud MÉG ehelyett javasolni ilyet. A kérdést nyilván nem tenném fel ha ennyire egyszerű lenne.
2016. szept. 25. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tb-vel csináltattam, doki azt mondta nem kell a lézertől elájulni, hangzatos név, de nincs mögötte semmi extra. Hagyományos szikés módszernél is használnak egy gépet, amivel "leégetik" (nem biztos, hogy ez a szakszerű kifejezés) a sebet, hogy ne vérezzen annyira. Szóval szerintem nyugodtan keress egy jó sebész-urológust és csináld meg ingyen tb-re, nem éri meg százezreket kiadni erre. Hogy milyen lesz a végeredmény, az úgyis a doki kézügyességén múlik, akármilyen eszközt használ.
2016. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de én jobban vérzek mint más, ezért is volna jobb. Írtam
2016. szept. 26. 09:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó bics nem olvastam végig. Izgatott vagyok
2016. szept. 26. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
A lézer ennyibe kerül. Az oep-es megoldás teljesen jó, nem szokott senki elvérezni egy ilyen műtét közben.
2016. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 2014 januárjában Dr. Fekete Ferenc csinálta a Margit híd közelében, csak ajánani tudom.
2016. okt. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Fekete F. csinálta meg lézerrel
2016. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!