Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem fölött 0.5centire...

A péniszem fölött 0.5centire kb egy nagyon nagy pattanás keletkezett de tényleg óriási majdnem mint egy bütyök az ujjamon. Mitöl került az oda?

Figyelt kérdés

Sose volt még ilyen vele. Mégcsak 16 vagyok és szüz is... De szerintem nem pattanás mert nincs fehér a közepén csak nemtudom máshoz hasonlítani.

Valami tanács az eltüntetéséhez ?

Vagy egyáltalán mi ez ?


2008. okt. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szüz vagy félnivalod annyira nem lehet, szerintem szörtüszö gyulladás, bár nem tom mit takar az hogy péniszem felett fél cm-re ?? Ha nem mulik el 1 héten belül azért fordulj orvoshoz !
2008. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Mindeképp fordíts most fokozott figyelmet a tisztálodásra, mert a fentebb leírt mellett kialakulhat egy furunkulus is, ami sok esetben csak úgy tudnak kikezelni, hogy felvágják, de nem kell megijedned, eddig mindenki túlélte. Nekem is előjött a nykamon egy katonáskodásom alatt, ott első ránézésre a doki csak annyit mondott: szike. A civil életben megy ez másképp is.
2008. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem javul pár nap alatt, tényleg menj dokihoz. Biztos kellemetlen lesz. De muszáj lesz, pláne, ha fáj is.
2008. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

UGy alapbol ha otvan nemfáj. Csak ha hozzá érek.

És Tegnap borotváltam. Atol lenne ?

2008. okt. 3. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szőrtüsző gyulladás. Kerüld távolról a "bugyi" stílusú alsógatyákat, vegyél fel valami bő boxert, hogy szellőzzön és napközben többször fürödj le. Ne nagyon piszkáld, pár nap múlva elmúlik. Miután először leborotváltam nekem is megjelent egy szőrtüsző gyulladás, de borotválás nélkül is szokott - igaz, csak ritkán. Vártam pár napot és szépen eltűnt, annyi a lényeg, hogy 1 nap legalább 2szer zuhanyozz le, jól öblítsd át a péniszednél, de kizárólag vízzel, vagy nagyon kevés tusfürdővel; boxert hordj inkább és amikor otthon vagy próbálj meg boxerben vagy vmi térdfölé-érő rövidnadrágban mászkálni, mert az sem jó ha bepállik az intim terület.
2008. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ.

Igaz már elmult de ez igazán hasznos.

Amugy igen igen2-3 nap alat elis mult.

2008. okt. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!