Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lehetséges, hogy azért...

Az lehetséges, hogy azért fájhat a makkom mert túl ráfeszül a bőr?

Figyelt kérdés
Ha megmosom akkor utánna amíg meg nem szárad addig nem fáj. Alapból nem fáj csak ha maszturbálok és nagyon huzogatom rajta a bőrt. Nemtudom hogy menne így a szex, szűz vagyok, 15 éves. Nem lehetne valahogy lazítani, puhítani a bőrt rajta?
2008. okt. 2. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hm fura dolog, hogy fáj, ha szárazon van.az semmiképp nem jó, de az se hogy ha azért fáj ha húzogatod. mert annak is működnie kell.feltéve, ha nincs fitymaszűkületed, amit érezned kell, hogy nehezen tudod húzogatni a bőrt. ez te tudod, én erre tudok gondolni ami nem ritka.és könnyen javítható kis beavatkozással. szerintem sajátkezűleg lazítani nagyon nem lehet, de egyébként lehet az is a baj, hogy esetleg túl kiszárad vmien tisztitószertől, amit nem szeret, próbálj meg váltani. és ha nem válik be, vagy rosszabbodik akor orvos.
2008. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!