Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami nem odaillő van a...

Valami nem odaillő van a péniszemen, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Valami bőrbetegségem lehet a makkon. Először azt hittem, hogy hpv (merthogy néhány férfin is kijön), de nem hiszem, mert ez a dolog 12 éves korom óta van, akkor meg még szűz voltam. Azok az "izék" nagyon picik, első ránézésre észre sem lehet venni, és lényegében nem sokszorozódik. Hirtelen arra tippelek, hogy 12 éves koromban elhanyagoltam az egészséges tisztálkodást, ha tudnátok 1-2 ezzel kapcsolatos betegséget mondani, sokat segítene. Ha pedig nem, írány az urológus. ui.: most 15 vagyok
2008. okt. 3. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális amit látsz, az én páromon is van, egyszerűen ilyen a kifejlett makk. :) De megnyugtatásképp megmutathatod a dokinak.
2008. okt. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, én tudom mire gondolsz, de az nem az. Már egy csomó weboldalt végignéztem, már kívülről fújom a témát, csak a saját bajomat nem találtam meg. Igazából elírtam, mert nem a makkon van, hanem a fitymán, csak éjjel írtam, és már nem voltam magamnál :)
2008. okt. 3. 01:55
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

KEdves Kérdező!


Látatlanban nehéz mit mondani. Ha megoldható, küldj egy éles fotót az elváltozásról a provát e-mail címemre: defenderpacis@gmail.com


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!