Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kopaszodasra van valami okossag?

Kopaszodasra van valami okossag?

Figyelt kérdés
20eves vagyok es kopaszodom. Olyan mar a fejem mint egy ki vert fasz. Az lenne a kerdesem hogy mennyi lenne egy haj beultetes.

2016. okt. 9. 16:21
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Igaz én lány vagyok, de hasonló problémával küzdök.

A gyógyszertárban lehet vásárolni ricinus olajat. Érdemes megpróbálnod kúraszerűen alkalmazni. Nálam és még sok más ismerősömnél is, akiknél előfordult csúnya hajhullás, kezdetleges kopaszodás használt a kúra.


Hetente 1x kell alkalmazni. Az olaj egyébként sokáig elég, nem az összeset kell felvinni a fejbőrödre. Elég pont úgy, hogy szépen beborítsa a fejed és a hajad.

Ha van otthon folpack akkor azzal körbetekerni a fejed (ami elég viccesen néz ki, de az a lényeg, hogy melegítse) vagy akár zuhanysapka is megteszi, amit a fejedre húzol. Erre rá egy törölköző és min 2, de inkább 3 órán át így lenni, amíg kifejti a hatását a cucc. :)

Addig tanulhatsz, kockulhatsz, vagy bármi.

Utána le kell mosni, leginkább babasamponnal érdemes, azzal könnyen lejön az olaj.

És megismételni a folyamatot. 2-3 hónap után lehet látni már javulást.

Egy próbát megér végül is. :)

21L

2016. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu hallod koszonom szepen!! Megprobalom hatha nekem is sikerulne:)
2016. okt. 9. 20:53
 3/4 anonim válasza:

Bízom benne! :)

Aztán majd írj egy üzit, hogyha lett valami eredménye! :)

2016. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden kep:) koszii;)
2016. okt. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!