Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 Éves tesóm miért iszik...

13 Éves tesóm miért iszik ilyeneket?

Figyelt kérdés
13 Éves tesóm fiú, én lány vagyok 20 évesen, és láttam ma hogy Fél liter bombát ivott és 2 kis pohár kávét, igazából csak két dolgot szeretnék tudni, Miért iszik ilyeneket, hogyan szoktassam le, és mit mondjak neki, meg hogy ugye nem lesz e neki semmi baja.. Köszi ha válaszolnak! :)

#testvér #bomba #kávé #energiaital20éveslány
2016. okt. 9. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Drogozik
2016. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem azért issza mert 3 műszakban dolgozik két munkahelyen és még a földet is ő kapálja, szóval esetleg inkább tőle kérdezzed meg.
2016. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
ilyen fiatalon?koffein?ENNYI KOFFEIN? hát...ebböl lesznek bajok,sziv,vérnyomás...ilyenek ... :D
2016. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Azért, mert ez menő. Nagyon kézenfekvően hangzik a kérdésre a válasz, de most 18 évesen még közelebb vagyok ehhez a korosztályhoz, mint te, és tudom,(de szerintem te is sejted hogy) mikor az álltalánosba jártunk akkor azért csináltunk ilyeneket, mert ez "menő" (amúgy nem az)


Nem tudom mit mondhatnál neki, szerintem nem fogja érdekelni hogy egészségtelen.. Főleg ha egy lánynak akar felvágni vele. Azért elbeszélgethetnél vele a lehető legfiatalosabban, semmiképp se felnőttesen, talán van ennyi esze.

2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert finom?
2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az 5-ös, azért csinálja, mert ez számít most menőnek a 11-15 éves korosztályban
2016. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Ilyrn kisgyerelek miért kábítószereznek?!
2016. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szólok neki, ha nem áll le, szüleimnek szólok, És igenis elbeszélek vele.. ha neki áll flegmázni szolok anyueknak, ők aztán megverik érte..
2016. okt. 9. 16:52
 9/23 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kíváncsi mi fog történni? Légyszíves írjátok le mert lehet hogy hülye, de nekem mindig az én kisöcsém marad! Segíteni akarok rajta! Mi történik vele? Este elalszik reggel nem fog felkelni? Meghal? A szíve szar lesz egész életben? Légyszíves írjátok le mert megpusztolok :(
2016. okt. 9. 17:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem lesz baja 1-2 doboz bombától meg deci kávétól. Azért ne csináljunk már úgy mintha kristálymethen élne... nyílván nem tesz jót ha literszámra vedeli nap mint nap de nem 2 éves gyerekről van szó, nem lesz semmi baja ha energiaitalt iszik, neadjisten kávézik..
2016. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!