Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Soknak számít ennyi önkielégítés?

Soknak számít ennyi önkielégítés?

Figyelt kérdés
Napi 2-3, barátnő nélkül... 19 éves

2016. okt. 12. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor nem.
2016. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Sok! Ha barátnőd lenne sem szexelnétek naponta 3x. Vegyél vissza! Mire lesz barátnőd/feleséged ennyi maszturbálás után már nem fog izgatni a szex. Nem lesz jó párkapcsolatod.
2016. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy sok. A 2es hülye! És fogsz szexelni naponta 2-3x is főleg ha olyan csajt találsz. Gondolom 2es alig jársz, nehogy elkopjon a lábad.
2016. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feleségemmel a kapcsolatunk első másfél évében lazán megvolt a napi 3... és mellette még recskáztam is...
2016. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12 éves korom óta verem, napi legalább 1x. nem tudnék nélküle élni, szétrobbanok. imádom a szexet, a kemény szexet. ha kell, 1-1,5 óráig képes vagyok egy menettel húzni az aktust, óvszer nélkül. ( fullos a nőm ) lehet ez a sok gyakorlás miatt van. 20 éves vagyok.
2016. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!