Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here-visszértágulat (varicocel...

Here-visszértágulat (varicocele) miatt csökkenhet a here mérete, és lehet valaki impotens? Műtét után a here mérete nagyobbodhat?

Figyelt kérdés

Még 2013-ban volt egy műtétem, de sajnos úgy tűnik sikertelen volt, mert amikor legutóbb voltam ellenőrzésen azt mondták, hogy kb 2 évig leszek nemzőképes (lehet már nem is vagyok, nem tudom) a spermaszámom nem nőt, talán még csökkent is, a golyó mérete meg picinek tűnik. Következő műtét már hasi vágással lenne.


Kérdezném, hogy


ETTŐL LEHETEK IMPOTENS?


A HERE MÉRETE CSÖKKENHET? HA IGEN MEDDIG?


NEM ÁLL FEN A VESZÉLYE, HOGY A HERE ELTŰNIK, ha csökken?


HA MÁSODJÁRA IS MEGMŰTENEK, AKKOR NŐHET E A HERE, VAGY AZ NEM VÁLTOZIK?


Köszönöm.



2016. okt. 14. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A here mérete nem csökkenhet, a varicokele ugyanis nem a heréből alakul ki, hanem az érrendszerből.

Csökkent spermatermelés nagyon NAGYON ritkán előfordulhat, de teljes meddőséget nem okoz, impotenciát meg főleg nem.

2016. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tudom, hogy nem ezt a választ várod, de hiába írod ki minden kérdésedet NAGYBETŰKKEL, attól még ez nem orvosi oldal, és a válaszolók sem egészségügyi szakmabeliek! Ha kétségeid vannak, hogy minden rendben van veled, miért nem orvost, vagy hozzáértő egészségügyis személyt kérdezel erről, aki tudna is választ adni aggodalmaidra?
2016. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!