Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha részleges...

Az normális, ha részleges fitymaeltávolítás után a makkom száraz? Nyilván gondolom az, de szeretnék megerősítést kérni!

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2016. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! S esetleg lehet ellene valamit tenni?
2016. okt. 15. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A fedetlen makk(rész) az bizony kiszárad, pont ugyanúgy, mint ahogy a nyelved is ha tátott szájjal alszol amikor be van dugulva az orrod. Ez nem jó, de ez van. Azon túl, hogy kenegeted valamivel hogy hidratáld, az egyetlen lehetőség az, ha a maradék fitymát megnyújtod, hogy lankadtan újra fedve legyen a makk.
2016. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem S esetleg mivel lehet hidratálni?
2016. okt. 16. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon azt hiszem. Patikába elmész. Óvatosan odasúgod, hogy mi a panasz és adnak rà valamit. Vagy ha félsz, leírod papírra. :D én múltkor körülmetélés után kértem krémet.. a hölgy kérdezi h kisgyereknek lenne? Mondom ha én annak számítok. Annyira zavarba jött h hirtelen hozzá se tudott szólni a témához :DDD
2016. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Neogranormon az nem hidratáló, hanem hámosító kenőcs, szóval arra nem igazán jó, ha nincs sérülés már...
2016. nov. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, hogy az hámosító kenőcs. Szerintem a szárazságra valami más krém kellene...
2016. nov. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!