Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok, nagyon...

14 éves fiú vagyok, nagyon mély a hangom, még felnőtt férfiakhoz képest is, de az izomzatom eléggé fejletlen, és a szőrzetem is gyenge, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy a hang mélyülésében szerepet játszik a tesztoszteron és a növekedési hormon is ,de rajtam ránézésre egyáltalán nem látszik a magas tesztoszteron szint(nőies arc ,edzés ellenére semmi erősödés),lehetséges ,hogy alacsony a tesztoszteron szintem ?
2016. okt. 17. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs veled semmi gond! A felnőtté válás nem egyik napról a másikra történik.Majd a következő években sokat férfiasodsz még!
2016. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne várd hogy felnőtt kinézeted legyen. A Fiúk nagy része későn érő típus, ami azt is jelentheti, hogy bizonyos dolgok már korán megtörténnek (te esetedben a mutálás, hangszín változás) viszont más dolgok évekkel eltolódhatnak. :/ Van még időd! :D még csak 14 vagy! Most kezdtél kamaszodni, pubertálni ha így tetszik. Nem kell félned, lehetsz még szőrös izompacsirta. Ami pedig a lányos arcot illeti, az is változni fog.
2016. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy 14 éves vagy
2016. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!