Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen rossz hatasai vannak a...

Milyen rossz hatasai vannak a kabitoszerezesnek? Ferfiassag, sperma, gyereknemzes.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom sok helyen lehet errol olvasni, en megis ugy dontottem, hogy olyanoktol kerdezem meg, aki mar esetleg beleesett ebbe a hiaba, illetve volt valamilyen elmenye ezzel kapcsolatban.


A kerdesem a kovetkezo lenne: Ha valaki kb 1 evig heti rendszereseggel kabitoszerezik ( tobb mindent is ), akkor annak milyen mellekhatasai lehetnek hosszu tavon? Ami nekem fontos, hogy okozhat ez problemat a nemi eletben, illetve hogy gondot okozhat -e ez a gyereknemzesben? Mennyi ideig vannak a drogok a testunkben, es milyen egyeb maradando karosodast okozhat? Esetleg szuletendo gyermekemnek lehet-e valami problemaja emiatt?


Szamomra ez nagyon fontos, remelem masok is komolyan veszik kerdesem!

Elore is koszonom a valaszokat.



2016. okt. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 évnyi drogozás nem változtatja meg a DNS-t, tehát nem lesz hatása a születendő gyermekre.

Elvileg negatív hatással van a tesztoszteron szintre és a spermiumok számára, de ez nincs bebizonyítva és én sem tapasztaltam ilyet.

2016. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt, ez hasznos volt. Koszonom.
2016. okt. 19. 09:50
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Azért én a helyedben eldobnám a cigit!
2016. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!