Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, apák, akik ismeritek...

Srácok, apák, akik ismeritek édesapátok, fiatok szerszámának méreteit, mennyi a különbség a tietek és az övé között?

Figyelt kérdés
Apák, akik ismeritek fiaitok méretét, vagy fordítva, hány cm szokott lenni a különbség? Van valami olyasmi "szabály" hogy hasonló méretű legyen? vagy hogy a fiútestvéreknek hasonló méretű legyen?

2016. okt. 20. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy iskolai feladat? Vagy statisztikával próbálkozol?
2016. okt. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
már majdnem elértem apu méretét
2016. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Nekem kamaszkorom óta nagyobb mint apának. Izgalmas téma ez :D

23/f

2016. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem iskolai feladat. Ja, inkább statisztikai "felmérés". Csak kíváncsi vagyok mennyire függ a szülőktől ez a dolog. Hogy mégis mennyi az átlag különbség a méretek között.
2016. okt. 20. 08:11
 5/15 anonim válasza:
100%

Én a tesóm méretét tudom. Ő 17 éves neki 14 cm, én 19 vagyok, és nekem 15 cm...


Üdv

19F

2016. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gyula1971 ***** válasza:
100%
Az öröklődés több nemzedékre visszamehet,nagyapa,dédapa mérete ugyanolyan eséllyel öröklődhet, mint az apa mérete.
2016. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy családom belül is mennyit változhat ez a dolog. Hisz a genetika egy családon belül hasonló, nem tudom az erre vonatkozó gént csak apától lehet örökölni vagy édesanya lehet "génhordozó"? Ez így hülyén hangzik, nem tudom értitek-e mit kérdezek.
2016. okt. 20. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Most ez komoly?


Persze anno láttam a vaterom gyerekkoromba,de nem vizslattam,méregettem,meg nem is volt divat az egymásra nyitogatás.


Minden a genetikai múlik és más rokontól,elődödtől is örökölhetsz.

Gondolj bele lehet egy apának vérpénisze van ami petyhüdten 4-5 cm, de a fiának simán húspénisze lesz,ahogy ez fordítva is előfordul.Genetikánál a nemiszerv mérete még hogy vér vagy hús pénisz lesz másodlagos,inkább a magasság,alkat ami jobban dominál,ami elsődleges.


Ahogy nőknél is hiába nagy mellű az anya lehet kis mellű lesz a lánya,mert másra üt majd a gyerek.



De amikor túlzott méregetése a gyereknek vagy szülőknek már nem túl egészséges,elég fura.

2016. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem odaálltál-e méregetni apád cerkáját! XD és természetesen azt sem kértem senkitől, hogy most kérdezze meg.

De akkor lehet nem is a szülő génjeit örököljük, hanem egy korábbi felmenőét?

Ezek szerint lehet nekem 15 cm (ez egy fals adat) de a testvéremnek meg 21? (ugye ez is fals adat)

2016. okt. 22. 23:11
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze bárkitől örökölhetsz.Attól hogy a vaternak kicsi van,lehet neked nagy.Meg olyan is van 2 fiúgyerek van a családban egyiknek vér pénisze, másiknak meg húspénisze lesz
2016. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!