Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok, és a péniszem...

18 éves vagyok, és a péniszem merev állapotban csak 11 cm! Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Ajjjj igen normális nem kell az hogy mindenkinek 17 cm-es farka legyen, hülyeség z h mindneki a nagy farokra megy, inkább legyen kicsi és fürge mint nagy de lusta!!! Remélem érted!
2008. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző hozzászólóval, nem mindenkinek egyforma, és nem mindenkinek nagy. :) 14 éves vagyok, nekem pl. 1-2 éve 12-13 cm-s, de lehet, hogy nekem más a "felépítésem". :)
2008. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt már olyan barátom akinek 11cm volt, 21évesen. A jelenlegi páromé 18cm. De hát ez van, nem lehet mindenkinek nagy. No meg nem is az számít, hanem a technika :)
2008. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sztem nem gond.....

de ha anő nem élvezi annyira veled akkor keresd meg azt a pózt ami jó...

Én 16 vok 15,5 cm-es és mindenkinek jobban tetszik mint 18 ami befeletép kifelé szakít...

2008. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 6. 13:39
 6/13 anonim válasza:
Szerintem talán egy picit kicsi, mert a magyar átlag 12 cm. Én 15 éves vagyok és 17 cm mereven, 10 cm normálisan. Az utóbbi 1-2 évben kezdettt nagyon nőni és még 18-20 éves koromig nőni is fog. De szerintem nem aggódj, mert még nőhet!
2009. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az Illatos kert c. könyv (Káma Szútra más népcsoportnál) szerint minimum 32 cm szerszámmal kell rendelkezni, ami ugye lehetetlen, szerintem még színesbörűeknek sincs ekkora.

Viszont a hossz és a méret két tényezőt befolyásol: neked és a csajnak mennyire lesz élvezetes, vagyis egy szűk helyen egy nagy és hosszú szerszám erőteljesebb nyomást, dörzsölést okoz mindkét fél számára (főleg, ha a csaj is már megtanulta a hüvelyizmait megfeszíteni). Tehát: minél magasabb a csaj, annál hosszabb a hüvelye, és minél kövérebb, annál szűkebb a hüvelye. Vagyis a 20cm méretű 5-6 cm átmérőjűek jól érzik magukat a 2méteres csontsovány csajokkal az ágyban.

Úgyhogy mint látod, nem a méret számít, hanem, hogy a megfelelő partnert megtaláld. Egyébként bizonyos nőknek örömöt okoz, ha egy nagyon hosszú szerszám a méhszájukat bökdösi (ehhet kell a 32cm), de legalább annyian vannak, akiknek ez kellemetlen, vagy fájdalmat okoz. Úgyhogy ne ezzel foglalkozz!

2009. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én 13 vaok és 13 cm úgy mereven
2009. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze ha mindenáron a méreteddel akarsz foglalkozni, azt is vedd figyelembe, hogy a kövér srácoknak kisebbnek tűnik a farkuk, és a mérés módjától függően 5-10 cm is lehet a különbség!

A 32 centit nehezen tudom elképzelni. Én 22 centist láttam eddig, de az nem kéne.

2009. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is kb 11-12 cm és teljesen megvagyok elégedve vele. Sokáig is bírja és a nyelvtechnikáját se cserélném el senkiére :) (ami sztem legalább olyan fontos)


És nekem pl fáj ha nagyon böködik a méhszájamat. Volt 22 cm-es péniszű barátom, tudom milyen érzés...

2009. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!