Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénteken semmi bajom, másnapra...

Pénteken semmi bajom, másnapra fájó hát, vasárnapra térd, hétfő lapocka, keddre sarok fájdalom. Mitől?

Figyelt kérdés

Peneteken nem volt semmi bajom

Reggel hatfajasra kelteeem ott derektajon hatul

Eltelt a nap, nem volt joerzes de kibirhato..

vasarnap reggelre ebredeskoor ugy fajt a terdem hogy kinyujtani/hajlitani nem birtaam csak ha kezzel rasegitettem.

Hetfon munkaban elvoltam

Napkozben a terdfajas elmult a lapockam fajt nagyon mintha becsipodott volna valami ideg. (Nem volt ilyenhez meg szerencsem csak tipp)

Gondoltam a foldonalvas jot tesz majd, mert itt a szallason (hetfotol pentekig) nagyon puhaa rugos ágyam van.

Valamivel javult is a hatam, terdem egyaltalan nem faj, de most kedd reggel a sarkaam olyan hogy labujjhegyre birok allni, de ellentetes iranybaa (mintha a sarkamra akarnek allni)ar nem birom hajlitani a bokam csak fajdalmak árán


2016. okt. 26. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt a közelmúltban kullancscsípésed?
2016. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeem
2016. okt. 26. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék orvoshoz. Az a közelmúlt hónapokat is jelent.
2016. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!