Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15 évesen 168cm magas...

Ha 15 évesen 168cm magas vagyok, akkor felnőtt koromra elérhetem az átlag magasságot? 175 cmt?

Figyelt kérdés
Apám egyébként 170 volt ennyi idősen kb, és kb 10-11. környékén nőtt meg 183 cm.re, nagyapám a katonaságon 179cm-re

2016. okt. 26. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Ezt nem lehet megállapítani, függ a génektől, az érettségedtől és az életmódtól is. Anyud mekkora?
2016. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, ha nagyon kíváncsi vagy rá, menj el egy sportorvoshoz, ő meg tudja mondani, de bármit is mond ne keseredj el, tévedhet pár centit.
2016. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anyum 165 cm magas.
2016. okt. 27. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán elérheted. Pláne, hogy az apukád is későn növő típus volt.
2016. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Korodhoz képest alacsony vagy,olyan 13 éves forma,de ahogyan írtad apukád is alacsony volt a te korodban.Ha szerencsés vagy megnőhetsz akkorára mint az apukád,a legtöbb fiú vagy akkorára vagy magasabbra nő mint az apja,de néha van hogy más rokonra üt az ember,nagyszülőre,nagybácsira,anyukájára stb így van hogy magas apának alacsony fia lesz vagy éppen alacsony apának magas fia lesz.


Tehát nem lehet tudni mi lesz veled,de mivel magas az apukád simán előfordulhat hogy olyan magasra megnősz majd mint ő.

2016. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!