Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni kopaszodas ellen?

Thirdeye69 kérdése:

Mit lehet tenni kopaszodas ellen?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok es elegge kopaszodok miki egerbe. raszta akarok lenni. ha raszta leszeka kkor a kopaszodassal egyutt hullanak majd ki a hajszalaim? Van valami hajbeultetesre lehetoseg vagy, hogy vissza no valahogyan? A csaladba senki se kopaszodott soha, ugynezki en vagyok az elso

2016. okt. 29. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Hát azt hiszem a rasztát felejtheted. És ha valamelyik távolabbi felmenőd tempóját örökölted akkor nincs is ellene semmi, max. a hajátültetés, persze ha oldalt, meg hátul még jó sűrű. És ugye közel 1 millád.
2016. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tricovel ezt több raszta ember is ajánlja új hagymákat szül és a haj növekedése is be indul .Még nem próbáltam ki mert 2 dolgot még nem tudok róla hogy bármely patikában kapható e és hogy vannak e mellék hatások csak e miatt nem vettem még ˙(nem is kerestem ) de különben nekem se ártana venni legalább egy havi adagot .
2016. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak semmilyen szer nem "szül új hagymákat" meg a hajnövekedést sem "indítja be". Legfeljebb annyit érsz el ezekkel hogy vastagabb lesz a hajszál, vagy gyorsabban nő. Hajhagyma beültetés (átültetés) segíthet legfeljebb, ez százezrekbe/millióba kerül, attól függ mennyit kell.
2016. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Tricovel ezt több raszta ember is ajánlja új hagymákat szül és a haj növekedése is be indul .Még nem próbáltam ki mert 2 dolgot még nem tudok róla hogy bármely patikában kapható e és hogy vannak e mellék hatások csak e miatt nem vettem még"


Ekkora marhaságot! Olyan nincs, hogy új hagymákat "szül". :D


Ha lenne olyan amivel újakat lehetne produkálni a kopaszodás, hajritkulás már a múlté lenne....


Szóval a csodalöttyök, kencék helyett még várni kell a hajklónozásra.

2016. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha raszta leszel is ugyanúgy kihullik a hajad, maximum benne marad majd a rasztás csomóban. De azt tudom elképzelni, hogy mikor megunod a rasztát szomorúan tapasztalod majd, hogy mennyire megritkult alatta a hajad. A hajbeültetés működhet, de azon is múlik mi okozza a kopaszodásod. Menj el konzultálni egy hajgyógyászhoz. A feleségem Katona Máriához járt egy időben, nagyon dicsérte.
2016. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!