Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkon piros kis pöttyök...

Makkon piros kis pöttyök szeretkezés után, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek amikor megvolt a menszesze gumi nélkül szeretkeztünk, majd a végén amikor megmostam a péniszemet, kis piros pöttyöket láttam rajta. Azóta eltelt 4 nap és még mindig ott vannak. Nem tudom esetleg a barátnőm betétjére lehetek allergiás mert hallottam már ilyet is. Orvost felfogok keresni, de előtte gondoltam tájékozódom. Egyébként neki sincsen semmi betegsége és nekem sem.

Jah még annyi hogy elég gyakran szeretkezünk és néha gumi nélkül is olyankor a pici szőrei esetleg kidőrzsölhetik úgy a makkomat hogy ilyen foltok jelennek meg?



2016. nov. 2. 14:25
 1/4 Szeder Katalin ***** válasza:
Próbálkozz Neogranormonnal (vény nélkül a gyógyszertárból), de ha nem használ, indulás a háziorvoshoz!
2016. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Az ilyen problémáknak jó elébe menni.
2016. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg csak irritáció. :)

Szerintem semmi komoly. :)

De egyébként amikor megvan neki, akkor mindenképp használjatok gumit!

2016. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mosd meg
2016. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!