Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet olyan, hogy az urológus...

Lehet olyan, hogy az urológus az sztk rendelésén nem foglalkozik velem rendesen?

Figyelt kérdés
Prosztatagyulladás miatt mentem hozzá. Felírt egy gyógyszert, de nem javult. Írt másikat, attól sem lett jobb semmivel. Visszamentem harmadszorra, fogta a fejét, azt mondta: most mit csináljak magával? Mit írjak fel? Felírt egyszerre egy csomó gyógyszert, mind más fajta. Magánúton csináltattam egy vizelet és ondó tenyésztést, meglett a baci. Egyik általa írt gyógyszer sem jó arra a bacira, így be sem szedem feleslegesen. Érdemes lenne keresnem egy fizetős dokit?
2016. nov. 2. 16:27
 1/1 gömbicica ***** válasza:
0%

csak pár kérdés:

valamiért frusztrált vagy? mondjuk feleségednek, barátnődnek... elvárásai vannak Veled szemben?

Vagy esetleg nem fordulhat elő, hogy nem érzed magad eléggé férfias jelenségnek? férfiasság tekintetében nem vagy kishitü?

Szereted magad? értékes embernek tartod magad? ugy is mint férfi?


próbálj meg őszintén válaszolni, hisz anonim a dolog.


segiteni szeretnék a kérdésekkel.

2016. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!