Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület felnőt korba...

Fityma szűkület felnőt korba hirtelen?

Figyelt kérdés

sziasztok

33 éves vagyok, eddig sose volt baj fitymám hátrahúzásával. Kb 1 hónapja ritkábban vertem (nincs párom jelenleg), és utóbbi időbe azt vettem észre, mintha szorosabb lenne a fitymám, és kicsit szárazabb a makkom. Kialakulhat ilyen rövid idő alatt fitymaszűkület? Ha egyszer hátrahúzom, utána már relatív könnyen megy hátra, nem szorul a makk mögé, még akkor se, ha merevedésem van. Semmi kiütés nem látszik a péniszemen, talán csak az, hogy kicsit szárazabb az eddigieknél. Kb 1 hete vettem ezt észre, azóta próbálok több folyadékot is fogyasztani.



2016. nov. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fityma szűkület nem igen szokott kialakulni,de lehet szó spanyol gallérról(parafimózis).
2016. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az mit takar?
2016. nov. 2. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
na rákereste, és ilyenről nincs szó. Nem szorul a makk mögé a fitymám. Makk mögé tudom húzni, kicsit húzódik először, de utána könnyen megy már, ha áll. Ha nem áll, akkor pedig simán megy ide-oda, csak száraz a makkom
2016. nov. 2. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegség is okozhatja. Nézesd meg a cukrodat!
2016. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemrég volt vérvétel, és oké minden.
2016. nov. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!