Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor sokáig vissza tartom...

Mikor sokáig vissza tartom vagy nincs lehetőségem vizelni (pisilni) utána nem tudom kiengedni. Ez mitől lehet? És ami fontosabb, hogyan lehet véget venni ennek? Gyakorlással?

Figyelt kérdés
Régebben ülve pisiltem folyton. Sajnos már egy jó ideje rajta vagyok ,hogy gyakorolok. Visszont ha sokáig visszatartom nagyon kell ,de nem tudom kiengedni ez mitől lehet? És hogyan javulhatnék? Volt már mással is így?
2016. nov. 5. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy javulna, ha nem tartanád vissza olyan sokáig, hanem igenis kimennél vécére időben, akármi is a munkád! Az egészséged legyen fontosabb! Komoly következményei lehetnek! Inkontinencia, vesebetegség, felfázás, húgyúti fertőzések, stb.
2016. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem tehetsz. Velem is így van.
2016. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben nincs rá lehetőséged? Ha emberek között vagy, akkor van, mert mindenhol, ahol emberek vannak, van vécé is. Ha meg valami préri közepén vagy, ahol nincsenek emberek, ott is van rá lehetőséged, mert ott meg senki se lát, tehát bármikor bárhová.
2016. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!