Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le borotváltam a bajszom,...

Le borotváltam a bajszom, vissza fog nőni? 15/f

Figyelt kérdés
Le borotváltam a bajszom ami nem igazi szőr csak ilyen pihe szerű valami de fekete volt! Azt mondták ha leborotvalom erősebben fog nönni.. Ez igaz? Egyentalán visszanő?

2016. nov. 11. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog, egyre inkább
2016. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem nő vissza. Ha az ember egyszer, 15 évesen leborotválja, akkor annyi neki. Sajnos én ezt nem tudtam annak idején, csak 17 évesen borotváltam le, de akkor már késő volt, visszanőtt. Így kénytelen vagyok azóta is (immáron 14 éve) rendszerese borotválkozni.
2016. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

Uccsó te miről beszélsz?Én 15 voltam amikro először borotválkozatm azóta is úgy nő a tököm tele van vele.Hetente kell és rendes szőr.

Minél többször borotválkozatm annál erősebb lesz.Először pihe majd rendes borosta. 17/F

2016. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amikor leborotvaltad eloszor nem nott vissza?
2016. nov. 11. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A szőr a hormonok hatására erősödik meg, a borotválás erre nincs semmilyen hatással. Ha már eljött az ideje, borotválkozz nyugodtan! Előbb-utóbb ez elkerülhetetlen.
2016. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
57%
Annyi neki,többet soha nem nő.
2016. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem nőtt vissza Azóta is műbajszom van.

[link]

2016. nov. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:(
2016. nov. 12. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Már bocsánat de szerintem ez baromság. Miért ne nőne vissza?

Én másfél éve szedtem le először és visszanőtt körülbelül duplaannyi mint előtte... Igaz csak egy hónap után. Most viszont naponta kell borotválkoznom hogy ne nézzek ki ősembernek. Néha már zavaró amikor kihagyok egy napot és egész nap szúr.

Viszont amint eléri azt a sűrűséget amit szeretnék, akkor állandó borostám lesz :)

Szóval visszatérve, erősebb nem lesz, de vissza fog nőni!

15/f

2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
De ő nem fiú emberek teljesen más hormonképződése. Vissza nőhet de nem sok. Nem leszel annyira szőrös mint koncsíta de még annyira se mint a 15 éves kis cigány a szomszédból :) szakmunkás bajuszra se kell számíts maximum egy kicsi amit nagy nehezen észre lehet venni ha nem borotválod le 1-2 hónaponta
2016. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!