Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valaki akinek az alkohol...

Manócska1 kérdése:

Van valaki akinek az alkohol elhagyása ilyen dologgal járt?

Figyelt kérdés
páromnak évek óta nincs merevedése,mióta teljesen elhagyta az alkoholt. előtte volt,nagyon ivott. olvastam hogy szervi okai is lehetnek de nem akarja kivizsgáltatni magát. tapasztalat?

2016. nov. 14. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én fordítva tapasztaltam. Egy korábbi páromnak akkor volt gondja, amíg ivott.

Gyógyszert szed? Mert vannak olyan gyógyszerek, amiknek ilyen hatása van. Ez egyszerűen megoldható. Másfajta gyógyszert kell íratni.

De a legegyszerűbb az lenne, ha elmenne urológushoz.

2016. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szed véletlenül Eszcitalopram hatóanyagú gyógyszert? Ha igen, azonnal hagyja abba!
2016. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szed gyógyszert,max fájdalomcsillapítót. nem megy orvoshoz,nem erőltethetem. köszi
2016. nov. 14. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
ja meg apo-famotidint sok a gyomorsava. mi a baj azzal amit a második írt?
2016. nov. 14. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Időnként alkohol elhagyásának megkönnyítésére, meg egyéb problémákra szoktak felírni ilyen hatóanyagú gyógyszert. Férfiaknál mellékhatásként nagyon súlyos szexuális diszfunkciókat okozhat. És okoz is, ezt sajnos saját tapasztalatból tudom.
2016. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is második. a párom magától szokott le az ivásról,pedig nagyon ivott.
2016. nov. 14. 20:09
 7/7 A kérdező kommentje:
és kívánom hogy te is le tudj mielőbb gyógyszer nélkül is
2016. nov. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!