Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egy normális here? Ez...

Milyen egy normális here? Ez problémára utal, vagy nem kell aggódni?

Figyelt kérdés

A páromnak például a bal heréje kicsit nagyobb, mint a jobb, és lejjebb is van (ez tudtommal teljesen normális). Tapintásra viszont a jobb here puhább a balnál, a bal kicsit keményebb (nem kőkemény, de érezhetően szilárdabb, mint a jobb), nincs rajta külsőleg kitapintható dudor vagy csomó, és nem változott az elmúlt hónapokban (amióta legutóbb vizsgáltam neki). Ez normális, vagy lenne ok aggodalomra? Elküldöm majd vizsgálatra, mert jobb szeretem (és ő is), ha kizárható a baj, de azért szeretném tudni előre, hogy ez egyedi eset,vagy másnak is volt/van ilyen, és kell-e félnünk?


Nagyon megköszönném a segítségeteket!



2016. nov. 14. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem fáj neki, akkor nem gyulladás. Hereráknál meg sokkalta nagyobb szokott lenni az egyik a másiknál (igaz az nem fáj). Egy kivizsgálás sosem árt
2016. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Tudtommal nem fáj neki, és nem feltűnő a méretbeli eltérés sem. Illetve mint mondtam, nem is nőtt/változott az elmúlt hónapokban.

2016. nov. 14. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor lehet, hogy régen lehetett valami kis gyulladás valami fertőzés miatt ...de lehet, hogy "gyárilag" ilyen. Mindenesetre ápold rendszeresen (fontos a rendszeres ürítés, illetve orális és manuális kényeztetés) :D
2016. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha az segít... :D Meglesz!

Remélem, igazad van, és tényleg nincs semmi baja.

2016. nov. 14. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs. 3 orgazmus egymás után meg aztán ki is üríti rendesen a puttonyt :)
2016. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!