Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladast a gyarkola...

Prosztatagyulladast a gyarkolatban hogyan lehet elkapni?

Figyelt kérdés

Felfazasra emlekezteto tuneteket produkaltam, es vegul elmentem urologushoz aki diagnosztizalt egy picike akut prosztatagyulladast. Azt mondta a doktor ur hogy bakterialis uton terjed. Sajnos rohant muteni, ugyhogy nem tudtunk igazan elmelyulni a temaban.


Ertem, hogy bakterialis uton, de ez a gyakorlatban megis mit jelent, mire figyeljek? Rossz WC-re ulsz? Koszos kezzel nyulsz ide-oda (de hova?)?


Ha tudtok olyan szituaciokat mondani amikben az ilyen jellegu fertozes terjedhet, azt megkoszonom.


2016. nov. 15. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan (tapasztalaton alapuló) nézet, amely szerint endogén eredetű, azaz a szervezetben valahol meglevő gócból (pl. gennyes-fertőzött fog, ínygyulladás) a vérárammal jut a baktérium a mirigyes prosztatába, ahol aztán a zegzugos szerkezet miatt képes megbújni.
2016. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhol elkaphatod. Antibiotikum kúra és elmúlik. De nekem a háziorvosom adott egy tippet. Vegyek calcium sandoz pezsgőtablettát mert a hugyutakra gyulladás csökkentő hatása van. Kétkedve fogadtam, de bevált. Mikor kezdődik elkezdem inni, napi 3-4 alkalommal. 2 nap alatt elmúlik. A lényeg, hogy hamar kapd el a dolgot. Ne várj napokat, mer aztán már nem lesz elég.
2016. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az ülő munkát végző férfiaknál jellemző a gyulladt prosztata. A sofőrökre is érvényes.
2016. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, kaptam antibiotikumot. Tegnap vettem be a masodik adagot es ma mar sokkal jobban vagyok!
2016. nov. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!