Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 76 kilo vagyok 13 évesen,...

76 kilo vagyok 13 évesen, elkezdtem tornázgatni, mit hanyagoljak? Többi lent

Figyelt kérdés
tehát hogy sport bicikli, úgy 40 percet csináltam közbe tornáztam, Mennyi időt javasoltok? És mért nem izzadok le? kevés volt? 40 perc? Minimum 1 óra, ja és 2 db 2 kilós súlyzót használok közben, az elég? Ja és hogy a mellem is megvan duzzadva, most hogy tudnám azt is kisebbre venni?

#edzés #bicikli #sport #kövérség #13 éves #súlyzó #duzzadt mellbimbo #foogyás
2016. nov. 20. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Fussál sokat. Napi 5 km legalább. És terepen nem pedig gépen
2016. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne most kezdjél türelmetlenkedni... Egyél kevesebbet, mozogj sokkal többet, és legyen türelmed, mert ez akár több évbe is belekerül...
2016. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok, nyáron végleg utolsó 2 héttel suli eklőtt kezdtem el tornázni ugynigy és sikerült 5 kilot leadnom.
2016. nov. 20. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nasit kerüld!Igyál sok vizet.A lisztes ételeket is hanyagolni kellene amennyire csak lehet.Húst egyél,gyümölcsöt és sok zöldséget.
2016. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És a levesből minden jó? Rizs-t vagy Krumplit, olajosat is?

Mit ehetnék? Amugy zeller répa, és fehér répát eszek nasinak. :D Felvágom, karikákra. :D

2016. nov. 20. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen életmódot akarsz váltani az nem fog menni. Vagy csak nagy szenvedések árán. Én több, mint 12 kilót fogytam úgy, hogy azt ettem ami jólesik, csak kevesebbet. Elkezdtem futni, de csak annyit amennyi jól esett. Mostanában nem nagyon futok, viszont saját testsúlyos edzést csinálok szinte naponta. A táplálkozásom teljesen átalakult mindig azt eszem amit kívánok. Jó nem eszem meg egyszerre három-négy cukrozott péksüteményt, de azért napi 1 meg van. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem szinte csak ebből áll az étrendem. Húst kb 2 hetente eszem egyszer nem is kívánom szinte egyáltalán.

Így 180/73(74)kg vagyok most. Az izomzatom jelentősen fejlődik.


Lényegében ne erőszakold meg magad, mert az úgysem fog menni. Én mindent érzésből csinálok ami jól esik és élvezem. :) Ha meg szereted, akkor sokkal szívesebben csinálod, ha kényszer, akkor meg szenvedsz.

2016. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!