Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás a péniszen?

Pattanás a péniszen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 éve hogy kezdetben ilyen miteszer méretű pontok jelentek meg a péniszemen akkor még szinte nagyon nem is láttam nem is szóltam senkinek,gondoltam semmi nagy dolog...Majd később ezek elkezdtek begyulladni mint egy átlagos pattanás(pl. homlokon stb.)ilyenkor elkezd kicsit fájni ha hozza érek viszont csak a bőr felszínén van bőr alatt fitymán nincs semmi!Plusz ezek néha maguktól ,,kinyomódnak" és ugyaolyan fehér valami jön ki mint egy átlagos pattanásnál...Heréken semmj ilyen nincs CSAK a péniszen és csak a bőrfelületen!Orvosnál már voltunk tavasszal azt mondták ha nem múlik menjünk vissza,kitenyésztik stb.

Bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam telefonon írok!

13/F



#pattanás #mitesszer #pénisz.nemi szerv
2016. nov. 22. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
+Igen, és még azóta nem voltam orvosnál mert nem voltak ilyen problémáim most kezdődött megint ősszel :|
2016. nov. 22. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Faggyúmirigyek. Több gél hatásos lehet, de mivel ezek receptkötelesek, fel kell keresned egy orvost.
2016. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Mivel egész nap gatyában van a farkad, izzad, poros lesz, ezáltal eltömítődnek a pórusok, begyulladhat. Egyébként ne idegeskedj ezen, rengeteg férfinak van ilyenje. Ne nyomkodd, csak akkor, ha már nagyon nagy! De tiszta kéz, kozmis cucc stb. Erre tényleg figyelj oda, egyszer kinyomtam egy faggyúmirigyet, másnapra begyulladt. Négy napig szenvedtem, mire beért, alig vártam, hogy kinyomhassam. Jött belőle a cucc meg a vér rendesen. :D Aztán alkoholos tonikkal lemostam, mindent kitakarítottam belőle. Elmúlt 3 nap múlva, ma már egy nagyon picit látszódik a heg, eddig csak egy barátnőm vette észre. :D

Ui: kb 1,5 éve volt, hogy begyulladt, szóval eltudod képzelni milyen volt, ha még ma is látszik...

2016. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!