Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Az utobbi 2 honapban az aktus utan a baratomnak faj. Be is dagad. Vajon miert? Arra gondolutnk h lehet nekem van valami fertozesem? Azt mondja olyan erzes mintha marna valami. Csipodik neki es 4nap kell kabe amig helyre jon? De mitol?

2008. okt. 5. 23:38  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom hogy mitől... de azt tudom hogy ez egyáltalán nem normális. Beszélnie kellene egy urológussal mihamarabb

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. okt. 5. 23:47 Privát üzenet
elmehettek együtt is a nőgyógyászhoz vagy a bőr-és nemibeteg gondozóba - ez utóbbi helyen mindkettőtöket megvizsgálják szó nélkül!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. okt. 5. 23:50 Privát üzenet
Tudom hogy nagyon vadul fog hangzani. Kétlem hogy gondoltál rá, de van egy ilyen perverz, aberált felvetésem hogy talán az orvosnak meg kéne néznie.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008. okt. 6. 00:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Páromnak erős fájdalom jelentkezik vizelés közben ill. szexuális aktus után, eddig ez nem fordult még elő. Mi okozhatja ezt? Részletek lent!
Mind aktus közben, mind maszturbálásnál nagyon sok előváladék jön belőlem. Normális ez?
Párnapja létesítettem szexuális kapcsolatot 1 nővel! Gumit használtam és Az aktus végéig nem is észleltem fájdalmat! Elmentem Utána wc-re és akkor vettem észre h megszakadt a...
Aktus utáni kipirosodás mire utalhat? Néha bereped a makk alatt, és utána ilyen fehér váladék keletkezik.
Ha nincs fitymaszűkűletem, de viszont rövid a fitymafékem az okozhat vmi gondot sexuális aktus közben?
Lassan 40 leszek, jó 10 éve volt utoljára sex az életemben. Most van egy csodás barátnőm, és nem megy a dolog. Kívánom, de nem áll fel annyira hogy az aktus létre jöjjön. Ha...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!