Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez probléma lenne, hogy ilyen...

Ez probléma lenne, hogy ilyen a szőrzetem a lábamon?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Férfi nemű. A problémám az, hogy szinte semmi szőr nincs a lábamon. Pontosabban valami szőr szerű valami ami átlátszó és olyan gyenge mind az állat. Viszont ha erős fény éri akkor fekete és jól látszik. A kérdésem az, hogy mi lehet ennek az óka? Későn érő vagyok vagy mi? És lehet e elősegíteni pl azzal ha leborotválom? Fanszőrzetem van már 2-3 éves. Az fekete minden fényviszonyban. Hónaljam alatt kis szöőrzet. Bajuszom meg éppen, hogy de még azt sem kelet soha borotválnom mert olyan ergye. Mi leheet ezeknek az oka? Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát. :D

2016. nov. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tipus vagy. Nem minden ferfi egy szoros gorilla.
2016. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudsz változtatni. A borotválás sincs erre semmilyen hatással. Ahogy az első is írja, ez alkati kérdés.
2016. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nekem például nagyon fekete, nagyon látszik 17f
2016. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma, örülj neki, hogy nem vagy szőrös. Sokkal jobban bejön a csajoknak, ha szőrtelen vagy, mintha szőrös lennél. :) Lehet csak pár évvel később fog kinőni, de az is lehet, hogy ilyen marad.


Én örülnék ha csak ennyi lábszőröm lenne. Sajnos nekem sokkal több van, és muszáj szőrteleníteni, hogy normálisan nézzek ki.

2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én ugyanennyi idős lány vagyok,az én lábam meg annyira szőrös,hogy nem győzöm borotválni. Cserélnék veled!
2016. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!