Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogadjam el hogy...

Hogyan fogadjam el hogy inkontinens vagyok, és hogy valószínüleg soha nem lesz senkim? Az állapotom gyógyíthatatlan, de csak este van vele pproblééma, mert reggel tudom kontrollálni.19f

Figyelt kérdés
tiniként - bár még most is az vok hivatalosan- bicikli balesetem volt, és megrepedt a hátam. dióhéjban ennyit erről. utána évekig nappalra is pelenkás voltam, a testvéreim halálra szekáltak vele, mivel emellé még gyerekes is voltam, és vagyok is... nem akarok összejönni más olannal mint én, mivel nem izgulok fel a baszarásra és és a pelenkára. azonban a pelenkát már elfogadtam, de rájöttem hogy így soha nem lesz senkim. egy orvos ajánlotta az állandó katétert, mert szerinte úgy több esélyem van a normális életre, de én azt nem szeretném, mivel nappal csak nagyon ritkán van balesetem, az este a problémás. az Adult Baby-k honlapján próbálkoztam, de csak férfiak vannak és azok meg coprofilok - kaka fétisesek- amitől hányok. nem állna pedig messze tőlem még az Adult Baby dolog sem, már mindenben benne lennék, nem akarok tovább magányos lenni. kérlek írjatok valami jót, mert most itthon vagyok a szüleimtől kapott lakásomban, egyedül, és isznyu depis vagyok....
2016. nov. 27. 15:06
 1/8 A kérdező kommentje:
sőt, igazából még egy nlam fiatalabb, lányosabb fiiút is már elfogadnék aki normális, de nem akarok egyeül lenni :S
2016. nov. 27. 15:14
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem,milyen betegséged van?

Minek a pelenka,miért nem mész wcre?

2016. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkontinencia lényege, hogy nem tudja kontrollálni normálisan a vizelet széklet ürítést.


Máshol is próbálkoztál már? Jársz valamilyen közösségbe? Iskolába ugyanúgy jársz?

2016. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor meleg vagy?
2016. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, de van pár fiú aki szép.
2016. nov. 28. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen akkor a fütykös sem áll fel?

Azt gondolom, hogy 19 évesen még nem vagy elkésve semmivel sem, de megértem, hogy kilátástalannak látod a helyzeted, ha sok minden egymásra épül. :( A testvéreid erősen szégyellhetik magukat, ha valóban nem melletted, hanem ellened voltak. Ha amúgy a fütykös feláll, akkor idővel kialakulhat egy olyan kapcsolat, aki elfogad és nem az lesz az elsődleges, hogy kell e pelenka vagy nem kell.

2016. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
természetesen feláll. nemvok impotens.
2016. dec. 9. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

26/L


Nekem már volt párom akinek az egyik keze béna volt és élettelenül lógott mellette és szex közben ha felülről csináltuk "rámlógott", de szerettem a srácot és mire odakerültba dolog hogy levetkőzött és megláttam a "csonkot" már egyáltalán nem érdekelt a dolog és el tudtam vonatkoztatni. Egy évet voltam vele és tökre más miatt szakítottunk,sose éreztem hátrányát,mert kompenzálta a szeretetével és a szexmániájával amit imádtam.


Szóval ezzel azt akartam mondani,hogyha nem vagy egy ***,hanem normális srácként viselkedsz,kedves vagy és satöbbi,akkor neked is lesz párod. Nagyom sok kedves lány van aki ezt el tudná fogadni,nem kell neked pisiperverzeket bevállalni vagy melegnek gondolni magad.

2016. dec. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!