Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Volt valakinek a prolaktin szintje magasabb? Mik a tapasztalatok?

Alacsony a tesztoszteron szintem magas a prolaktin van itt valaki akinek volt ilyen problémája ?hogy oldödott meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: prolaktin, tesztoszteron

2016. nov. 29. 11:20  Privát üzenet  

A válaszok
nekem is hasonló a problémám. Bár a vérvételi eredmény még nem jött meg. (már lassan 3 hete) Amit én tapasztalok hogy ha megnyomom a mellbimbómat, tejszerű váladék jön belőle. Utánaolvastam, és a magas prolaktin szint okozza. A fura az egészben hogy a ciklusaim szabályosak. Remélem írnak fel valami gyógyszert, mert már 2 éve nem jön a baba :-(

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. jan. 5. 21:18 Privát üzenet

jaj bocsi, most látom hogy férfi vagy :-)

na mindegy, nőknél is okoz problémát. Üdv!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. jan. 5. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Körülmetélés utáni tapasztalatok?
Volt már valaki férfi "meddővétételen"? A műtétre gondolok ahol lezárják az ondóvezetéket, ha jól mondom. Tapasztalatok? Ár?
Barátcserje kapszuláról mik a tapasztalatok?
Magas volt a prolaktin szintem, kaptam gyógyszert! Mennyi idő múlva segíti a teherbeesést? Két havi adagot kaptam! Tapasztalatok?
A cickafarkteátol emelkedhet a prolaktin szint? Tapasztalatok ezzel kapcsolatba?
Volt már valaki Szombathelyen urológián? Mik a tapasztalatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!