Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A multnap ellenorzest tartotta...

NagyTibirka kérdése:

A multnap ellenorzest tartottam a herezacskomba, azt vettem eszre hogy az egyik mellekherem valamivel nagyobb mint a masik nem olyan nagy eget rengeto a kulonbseg de azert tappintassal meg lehet allapitani, ez igy normalis?

Figyelt kérdés
Egyebkent nem volt rakos betegseg a csaladba,nincs hereviszerem,sose nem faj sehol a herezacskomba , tappintasra sem erzekeny? Lehet hogy csak siman nagyobb? vagy egy mellekhere cisztat erzek esetleg 1 jo indulatu daganat? 1 honapja tapogatttam ki azota nem tapasztaltam valtozast
2016. nov. 29. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs okod az aggodalomra.
2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 honappal ezelott neztem meg eloszor szoval az is lehet hogy szuletesemtol fogva ilyen
2016. nov. 29. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony bizony. És még hány olyan szerved van, amit nem is tapogattál ki? Jobb, ha itt tudod meg, semmilyen páros szervünk sem egyforma. De most ez miért baj?
2016. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat megijedtem egy kicsit mert azert tappintassal lehet rezni a kulonbseget de masfelszer akora biztos nincs azert.
2016. nov. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!