Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafékkel mit tudok kezdeni...

Fitymafékkel mit tudok kezdeni orvosi beavatkozás nélkül? Nem szeretnék orvoshoz menni, nem kell megkérdezni miért mert egyszerűen nem akarok és nem is tudnék.

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a fitymaféked, nem is kell orvoshoz menned. Hogy jutott ez az eszedbe?
2016. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

google a barátod. bármit megtalálsz ezzel kapcsolatban.

tök mindegy miért nem akarsz orvoshoz menni.

Lehet otthon próbálkozni. vannak orvos válaszol rovatok is ami anonim!


De az biztos, hogy látatlanban ne kérj senkitől itt tanácsot. az mind felelőtlenség.

2016. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha problémád van, orvost kell felkeresni. Nem lenne jó bármilyen kétes házi módszerbe belekezdeni, mert ha sérülést okozol magadnak és rosszul heged (mert továbbra sem vagy hajlandó orvoshoz fordulni), akkor egész életedre cseszheted.


Minden nemi problémát cikiként él meg az ember, minden vetkőzést igénylő vizsgálat kellemetlen, ezen túl kell lépned.

2016. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Rövid a féked? Nem kell, de azért én megkérdezem: Miért nem tudsz orvoshoz menni? És miért nem akarsz? Mást ezzel a problémával nem tehetsz. A rövid féket orvosi segítség nélkül nem fogod tudni rendbe hozni.
2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fékem nekem is beszakadt egyszer.. onnantól szex közben mindig beszakadt és rövidült.. addig amíg egy relatív fitymaszűkületet is nem hozott magával. Majd a fityma beszakadt többször.. kb 5 hónap alatt szántam el magam h elmegyek dokihoz.. először a féket bevágta. Nem oldott meg mindent sajnos.. 2 hónapjára teljes körülmetélèsem volt.. amit őszintén? Nem bántam meg. Köszönöm annak a barátnőmnek, akinek "szike volt a puncijában" . :DD
2016. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg az a test alkalmazkodó képességével és elme erejével, google segít, ha nagyon utálod az orvost akkor ez egy jó ok arra, hogy megtedd
2016. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!