Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növesszek egybefüggő...

Hogyan növesszek egybefüggő szakállat/borostát?

Figyelt kérdés
Sajnos világéletemben lassan fejlődött ki az arcszőrzetem. Szeretnék divatos borostát vagy szakállat, de sajnos hézagosan növekedik az arcszőrzetem. Az állam közepén van konkrétan egy lyuk ahol ki se nő semmi, illetve a bal és jobb arcom legalján se nő ki semmi így nem ér össze az arcom és az állam szőrzete ami így elég hülyén néz ki. Ti jártatok már így és ha igen, mit lehet tenni? Előre is köszönöm a választ.

2016. dec. 1. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ellen nem tudsz tenni ha nem nő ki. Olyan fazont kell választani ami illik az arcodhoz. Ha hézagos az arcszőrzeted, akkor ne növessz egybefüggőt, mert nem fog egybefüggő lenni. Növessz barkót, kis bajuszt.
2016. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem vagy 35 éves koromig nem is nőtt az állam közepén, sőt még most sem, de ahogy a kolléga mondja olyan fazont válassz ami jól áll. teljesen változó kinek hogy nő és milyen ütemben de pár év napi borotválkozás után határozottan erősebb.
2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!