Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kivel fordult ilyen elő?

Kivel fordult ilyen elő?

Figyelt kérdés

A makkomon aztán pedig később a fitymán is előjöttek apró piros pöttyök, foltok amelyek egyáltalán nem viszketnek,csak kellemetlen látvány plusz nem érzem a szexuális ingert mint mikor normál állapotban van.A foltok vagy pöttyök kb az aktus után 16-18 óra múlva jelentkeznek.

A páromnál 2,5 éve a női doki megállapította a candidát plusz urea plazmát is. Kiszedett ő is néhány adag Antibiotikumot. Mostanában megint előjött rajtam elmentem bőrgyógyászhoz ahol kaptam Afloderm,baneocin és candibene kenőcs keveréket. Ez annyira jó ha jelentkeznek a foltok akkor bekenem és elég jól elmúlnak.

Aztán kaptam még Ospexin1000mg tabit is. Amitől még jobban mérséklődtek a foltok.

Az éjszaka folyamán néha hajnal 4 felé felébrednek erős erekciora ami áttvált vizelési ingerré is egyben. De alig pisilok valamit. Az Ospexin1000mg szedésekor ez is eltűnt.

Nagyjából ezt tudnám írni. Kivel volt már ilyen?


2016. dec. 4. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Az urea plazmát tutira nem megcsalás által kaptuk el mert abban biztosak vagyunk!!!
2016. dec. 4. 21:09
 2/2 anonim ***** válasza:
hát jó retkesek vagytok...a barátnodnek ajánlom az alaposabb hygiéniát, a micsodájára való drogériával, rengeteg fehér joghurtot fogyasszon és használjatok óvszert...
2016. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!