Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet herarákom hererák?

Lehet herarákom hererák?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éves fiú vagyok, kb 1,5 éve szűk nadrágokban járok(ha ez számít) múlt héten elkezdett fájni az egyik herém, ez elmúlt utána a másik kezdett el. Már elmúlt, de az egyiken mintha éreznék egy csomó féleséget. Egyébként nem ütöttem be meg semmi ilyesmi.

Ennyi idősen kialakúlhat hererák, vagy feleslegesen pánikolok?



2016. dec. 14. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a kérdést, *Lehet e hererákom?*
2016. dec. 14. 21:31
 2/3 A kérdező kommentje:
És egyébként érdekes ezt a csomót egyszer érzem egyszer nem.
2016. dec. 14. 21:32
 3/3 Béla211 ***** válasza:
Menny el orvoshoz.14 évesen is előfordulhat de nem nagy rá az esély.Amúgy ha a csomót a heréden érzed és olyan kemény mint egy kavics és fájdalmatlan akkor van nagyobb esélyed rá hogy rossz indulatú daganat. Amúgy a here fájdalom simán lehet a szűk nadrágtól vagy attól ,hogy még azért serdülsz.De lehet egy sima Herevisszér tágulat erre nagyobb esélyed van főleg ha magas vékony srác vagy.
2016. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!