Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemet hol tudnám megnézni?

A péniszemet hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
Mármint megvizsgálni(orvosnál vagy urológusnál) hogy nincsen baja.

2016. dec. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen jellegű panaszod van.
2016. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az urológus orvos. Menj hozzá. Házi orvos esetleg, de ha olyan bajod van úgyis urológushoz küld tovább, mert ő a szakértő.
2016. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a péniszedet akarod megnézetni, menj egyenesen a szakorvoshoz, mert a háziorvos nem fog tudni olyan jól megvizsgálni. Engem megnézett a háziorvosom, azt mondta, hogy nincs bajom, de azért elmentem urológushoz, mert hát fájni meg fájt, ő pedig kiderítette, hogy gyulladásom van, amit felfázás okozott.
2016. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én maszek dokihoz mentem megnézetni
2016. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha kicsit bővebben írnál problémádról, talán segítenék - de ha komolynak tűnik, akkor én is urológushoz küldenélek. Viszont sok problémát feleslegesen nagyítunk fel...

Tehát? (Írhatsz privibe is, sok éve hasonlókkal foglalkozom.)

2016. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
...ahogy bárki más is itt.
2016. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az urologiat hívd fel telefonon! Kerjel időpontot egy alapos kivizsgálásra!Még orvost is valaszthatsz!Nem kell beutalo sem csak a tb kártya!
2023. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!