Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Frenum piercing kezelése?

Frenum piercing kezelése?

Figyelt kérdés
Ma szúrták az első piercingemet, és megmondom az őszintét hogy percekig nem voltam magamnál, furcsa volt, főleg ott, azt hiszem elmondták hogy hogyan kell kezelni ,de a döbbenettől nem emlékszem, valaki elmondaná hogy hogyan kell? Azt hiszem Tetran kenőccsel kell kezelni napi 2x bekenni, és kb mennyi idő amíg begyógyul? Mennyi idő múlva lehet akcióba küldeni a nemes szerszámot, vagy saját akcióba mikor lehet fogni?

2016. dec. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kenegesd naponta 2-3x, és olyankor forgasd is meg. 5-7 napig hagyd pihenni, utána óvatosan próbálkozhatsz saját akcióval. Ha még fájdalmas, akkor hagyj még 2-3 napot.

Fokozatosan járasd be, ne ugorj egyből a mély vízbe.

2016. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként ha mondjuk megunom vagy ha lesz feleségem és nem tetszik neki, kiveszem akkor rendesen összefog forrni a lyuk? olyan lesz mint szúrás előtt?
2016. dec. 21. 22:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a hölgyek mit szoktak szólni úgy általánosságban? jobb lesz tőle nekik?
2016. dec. 21. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan nem lesz soha, mert minden sérülés heggel gyógyul. Lesz ott egy picike lyuk, de azt csak az látja majd aki közel hajol vagy tudja mit kell látni.

Hogy milyen érzés a hölgyeknek azt nem tudom, mert az én férjemnek nincs ilyen, de biztos nem viccből találták ki, tehát van olyan akiknek ez bejön.

2016. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nem egy húgycsövön átmenő ékszer, így nem olyan vészes a gyógyulása, de minél többet kell szellőztetni.

Ápolni betadin oldattal, naponta legalább 5 alkalommal!

Mosakodáshoz sima szappan bő, folyó víz, ne túl forró.

Önmegtartóztatás legalább 1-2 hétig, utána legalább 2 hónapig óvszeres közösülés a védelem érdekében, még a saját pároddal is (itt most nem a szexuális védekezés a lényeg, hanem hogy óvd a friss szúrást).

Saját akcióhoz célszerű szintén a teljes gyógyulásig síkosítót használni, lehetőleg vízbázisút.

Amúgy nem egy nagy ékszer. Csak dísznek jó. A nők akkor élvezik jobban tőle, ha legalább 5-6 mm-re tágítod, és nagy golyós barbell ékszert raksz bele. Persze van, akinek nem tetszik, de van akinél a látvány izgató csak, meg persze van, akit hidegen hagy a dolog.

Ha kiveszed a gyógyulási idő után, sosem forr össze, mivel olyan szövetbe van szúrva (bár, ha eléggé mélyen van, akkor összeforr), a nyoma látszódik, viszont mivel a fitymaféken megy át, így normális esetben nem látni, csak ha vizsgálná valaki...

Amúgy a kérdés témaköre 18+ így ezt célszerű lett volna fontolóra venned, hogy hol kérdezed meg.

2016. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt korabban ilyen piercingem. En kamillaba aztatgattam a szerszamom. A kemenyebb piercing .- prience albert -amikor csinaltattam 1 het alatt gyogyult meg teljesen
2016. dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!