Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás után elkezd...

Maszturbálás után elkezd fájni a péniszem és nem értem miért van ez. Másnál is vannak ilyen gondok? Esetleg tippek? Ha kérhetem normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
Mikor végeztem az ''aktussal'' akkor mindig ilyen szúró,égető érzést érzek amikor pisilek :/ és mikor pisiltem akkor is még szúr és ég kb 10percig utána pedig elmúlik. elég régóta van már ez de nem minden ''aktus'' után. vagyis jobban mondva ritkán érzem,de ha érzem akkor kegyetlen tud lenni :/
2016. dec. 22. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl durván vagy szárazon csinálod, akkor jelentkezhet egy kis hámsérülés, én is jártam már így.
2016. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok de szerintem az a baj hogy szárazon csinálod vagy erősen és durván és így kidörzsölődik

Off: aktus szó helyett mondd hogy alkalom és nem kell idézőjel :)

2016. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!